Identyfikacja Wizualna

Stworzyliśmy spójną identyfikację wizualną, która obejmuje logo, kolorystykę i typografię. Dzięki temu Zielona Zagroda ma teraz niepowtarzalny charakter, który idealnie odzwierciedla jej naturalne piękno i filozofię ekologii.

Strona internetowa z funkcją sklepu

Przygotowaliśmy funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko prezentuje ofertę klientów w atrakcyjny sposób, ale także gwarantuje prostą nawigację i pełne zrozumienie oferowanych usług. Teraz każdy może łatwo zarezerwować pobyt w tym uroczym miejscu!

Sesje fotograficzne

Dzięki zrealizowanym sesjom zdjęciowym uchwyciliśmy piękno obiektu, otoczenia i produktów Zielonej Zagrody oraz oczywiście Czesia i Lulejkę. Teraz możecie Państwo podziwiać to magiczne miejsce na wyjątkowych zdjęciach, które oddają jego urok.

Etykiety produktowe

Zaprojektowaliśmy ekologiczne etykiety na produkty wytwarzane w gospodarstwie. Teraz możecie Państwo cieszyć się smakiem tych pysznych i zdrowych produktów, wiedząc, że są one autentyczne i ekologiczne.

Social media

Dodatkowo, stworzyliśmy strony w mediach społecznościowych, wizytówkę na Google oraz wizytówkę na portalu Booking, aby jeszcze bardziej promować to wyjątkowe miejsce i docierać do szerokiego grona turystów.